Ogrzewanie elektryczne 0

 

Weszliśmy w sezon grzewczy, który dla większości z nas oznacza nerwowe otwieranie rachunków. Jest to moment, w którym często jesteśmy zmuszeni do wymiany elementów w systemie ogrzewania lub inwestycji w całkowicie nowy. Może okazać się to problematyczne, w szczególności, kiedy nie jesteśmy zorientowani w specyfikacjach produktów. Dlatego też spieszymy z pomocą, aby ułatwić Państwu dokonanie wyboru. Urządzeniem, nad którym najczęściej się zastanawiamy, jest kocioł elektryczny.

Najważniejszym i najdroższym elementem w systemie grzewczym jest kocioł elektryczny centralnego ogrzewania. W naszej ofercie posiadamy urządzenia firmy Kospel. Produktem, szczególnie godnym uwagi,  jest kocioł elektryczny Kospel EKCO.MN3 i M3. Zajmuje on wysokie miejsce w rankingu kotłów elektrycznych, między innymi dzięki sterowaniu pogodowemu oraz funkcji automatycznej reakcji na zmiany temperatury zewnętrznej. Zapewnia to najbardziej energooszczędną eksploatację. Możemy też sterować pracą urządzenia zdalnie przez Internet. Jest to więc kocioł idealny dla fanów SMART Dom. Kocioł elektryczny jest zdolny do współpracy z fotowoltaiką, dowolną instalacją c.o. oraz z wymiennikiem c.w.u.

Jeżeli chcą Państwo zdecydować się na prostszy kocioł elektryczny, idealny będzie tutaj EKCO.LN3 i L3 w wersji podstawowej. Co najważniejsze, możemy ustawić w nim cykl grzania w trybie dobowym czy też tygodniowym. Dzięki temu zyskujemy dużą oszczędność pieniędzy, nie grzejąc pustego domu. Możemy rozplanować jego instalację zarówno pod kominek, jak i zasobnik c.w.u.

Na liście niezbędnych elementów musi znaleźć się również wymiennik lub dodatkowo zasobnik buforowy. Służą do magazynowania oraz ogrzewania wody zasilającej instalację grzewczą w domu. Firma Kospel posiada w swojej ofercie wymiennik SW z wężownicą o pojemności od 100 do 1000 litrów, kompatybilny z wyżej wymienionymi kotłami c.o. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą Państwu dobrać odpowiednie urządzenia oraz wykonają szczegółową wycenę.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl